Sale!

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, zásuvka

9 799 

Tento model Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, zásuvka je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: cdcb787ea731 Kategorie:

Popis

Botníková komoda FLAP osloví každého, kdo upřednostňuje praktičnost a minimalistický design. **Puristický čistý vzhled lakovaných dvířek** působí na první pohled téměř neviditelně, uvnitř botníku se ale skrývá dostatek úložného prostoru až pro 22 párů bot. Za dvířky snadno umístíte na police všechny ty boty, které by se jen tak válely po zemi a vaše předsíň bude působit uklizeně. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. S botníkem FLAP vytvoříte i z malé předsíně plně funkční a reprezentativní uvítací prostor. Pokud vám to dispozice chodby dovolí můžete volně kombinovat a dalšími prvky stejnojmenné kolekce a získáte tak **kompaktní odkládací prostor na boty** v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, zásuvka - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, zásuvka - nábytek SCONTO online .cz