Sale!

Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub

16 499 

Tento model Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 21999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 971611aed17a Kategorie:

Popis

Botník CRUSTY poskytne úložný prostor pro boty a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Generacemi osvědčený materiál masivního dubu v kombinaci s kovovými úchyty působí elegantně a vaší předsíni dodá jedinečnou atmosféru. Vnitřní dělený prostor se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda CRUSTY stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci. Vnese k vám domů kousek přírody a působí uklidňujícím dojmem. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub - nábytek SCONTO online .cz