Sale!

Sconto Botník ADR-322 dub sonoma

2 799 

Tento model Sconto Botník ADR-322 dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: f729469781d8 Kategorie:

Popis

Skoncujte s chaosem a nepořádkem a nenechte boty jen tak válet po podlaze. Botník ADR-322 s praktickými posuvnými dvířky poskytne krytý odkládací prostor až pro 25 párů a vejde se i do menšího vstupního prostoru. Police uvnitř skříňky na boty jsou variabilní, takže zde uložíte i boty s vysokými podpatky. Snadné posuvné otvírání pomocí vpuštěného kruhového úchytu oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Otvory v zadní straně slouží k odvětrávání vnitřní části. Horní desku můžete využít i pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Vaše předsíň se díky komodě ADR-322 stane opět plně funkčním místem, které bude působit stále čistě a uklizeně. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Botník ADR-322 dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Botník ADR-322 dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz